3 dni Sonica International Festival of Transitory Art Ljubljana 2024-04-18T00:00:00+02:00 2024-04-21T00:00:00+02:00
en dan Vodstvo po razstavi BOGDAN BORČIĆ: SLIKA IN PROSTOR (Prepletene sekvence) Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec 2024-04-18T00:00:00+02:00 2024-04-18T23:59:59+02:00
00:00 XXlI. Antifa fest - Antifašistični festival AKC Metelkova mesto, Ljubljana 2024-04-18T00:00:00+02:00
18:00 Delavnica lučne tehnike MC Kotlovnica, Kamnik 2024-04-18T18:00:00+02:00 2024-04-24T20:00:00+02:00
18:00 Marjana Moškrič: Sneg (Pogovor o knjigi) Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-04-18T18:00:00+02:00
18:00 Pet kraljev: K psihopatologiji neke monarhije SLG Celje: Veliki oder, Celje 2024-04-18T18:00:00+02:00
19:00 Marino Kranjac: Svet istrskih tradicijskih glasbil Hostel Celica, Ljubljana 2024-04-18T19:00:00+02:00
19:30 Grk Zorba Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-04-18T19:30:00+02:00
19:30 Wolfov koncertni abonma: Elviro Hasanagić & Aleksandra Pavlovič & Sanja Repše Rojstna hiša Huga Wolfa, Slovenj Gradec 2024-04-18T19:30:00+02:00
19:30 Abonma Amabile: Božena Angelova, violina Pokrajinski muzej Koper, Koper 2024-04-18T19:30:00+02:00
20:00 SiTi za dobro musko: Batista Cadillac SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-18T20:00:00+02:00
20:00 FILMSKI ABONMA: Železni krempelj (132', biografska športna drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-18T20:00:00+02:00 2024-04-18T22:10:00+02:00
20:00 Najboljša evropska predstava SNG Nova Gorica, veliki oder, Nova Gorica 2024-04-18T20:00:00+02:00
20:00 Večer Balaševićeve uglasbene poezije II Ustvarjalni center Švicarija, Ljubljana 2024-04-18T20:00:00+02:00
20:15 VIHARNIK Z ROBA: 100 LET SKALAŠEV| projekcija + pogovor Tomčeva dvorana, Domžale 2024-04-18T20:15:00+02:00
22:00 JazzzklubMezzoforte tradicionalnefreestylekaraoke&jamsession BassJ. AtmosphericElectronicMusic Tovarna Rog, Ljubljana 2024-04-18T22:00:00+02:00 2024-04-19T02:00:00+02:00
2 dni Spletna akcija Naprej v preteklost v KGLU Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec 2024-04-15T00:00:00+02:00 2024-04-19T23:59:59+02:00
3 dni Razstava likovnih in fotografskih del Transgeneracije 2024 Cankarjev dom, Velika sprejemna dvorana, Ljubljana 2024-04-15T00:00:00+02:00 2024-04-20T23:59:59+02:00
3 dni Sonica International Festival of Transitory Art Ljubljana 2024-04-18T00:00:00+02:00 2024-04-21T00:00:00+02:00
4 dni Pomladna izdaja Mreže festivalov Jadranske regije Cankarjev dom, Ljubljana 2024-04-11T18:00:00+02:00 2024-04-21T23:59:00+02:00
13 dni U3 - trienale sodobne slovenske umetnosti Ljubljana 2024-01-01T00:00:00+01:00 2024-05-01T00:00:00+02:00
18 dni Nasmehi, ki odpirajo srca Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana 2024-03-13T00:00:00+01:00 2024-05-05T23:59:59+02:00
en mesec Blažka Križan: Teksture časa Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-12T00:00:00+01:00 2024-05-13T23:59:59+02:00
en mesec Tasja Videmšek: Tekstilni travnik Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-21T00:00:00+01:00 2024-05-15T23:59:09+02:00
2 meseca Kulturnovzgojni program CD za šole Cankarjev dom, Ljubljana 2023-09-01T00:00:00+02:00 2024-06-25T23:59:59+02:00
4 mesece Maria Lassnig: Risbe in slike Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana 2024-02-28T00:00:00+01:00 2024-08-18T23:59:59+02:00
6 mesecev Slovenski festival fantazijske književnosti Fanfest Celje 0001-10-18T00:00:00+01:22 BC 2024-10-21T00:00:00+02:00
00:00 XXlI. Antifa fest - Antifašistični festival AKC Metelkova mesto, Ljubljana 2024-04-19T00:00:00+02:00
en dan Kurja polt, festival žanrskega filma Ljubljana 2024-04-19T00:00:00+02:00 2024-04-20T00:00:00+02:00
17:00 Monkey man: Krvavo maščevanje (121', akcijski triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-19T17:00:00+02:00 2024-04-19T17:30:00+02:00
17:00 Na stotine bobrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-19T17:00:00+02:00 2024-04-19T18:48:00+02:00
17:00 Angleški bralno-debatni krožek / Mary Lawson: A Town Called Solace Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-04-19T17:00:00+02:00
18:00 Koncert v počastitev praznika 27. april - dan upora proti okupatorju Festivalna dvorana Bled - Dvorana A, Bled 2024-04-19T18:00:00+02:00
18:00 ŠILA prijateljska tekma: Gimnazija Kranj – Gimnazija Vič Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-04-19T18:00:00+02:00 2024-04-19T19:30:00+02:00
19:00 Abigail (109', grozljivka) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-19T19:00:00+02:00 2024-04-19T20:30:00+02:00
19:00 Dan D / Generator / DMP / Ž'Kovači / Happy Music Orchestra / Bort Ross z bandom Šport klub Košenice, Novo mesto 2024-04-19T19:00:00+02:00
19:30 Prebudi se v grozi Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-19T19:30:00+02:00 2024-04-19T21:18:00+02:00
19:30 Kidričeva 29c (BIFEST, z angleškimi nadnapisi) Kulturnica LGL, Ljubljana 2024-04-19T19:30:00+02:00
19:30 Pihalni orkester Krško z gostom Vladom Kreslinom Kulturni dom Krško, Krško 2024-04-19T19:30:00+02:00
20:00 Sakrabolt / Corpse Grinder / Force of Impact Mladinski Center Zagorje, Zagorje ob Savi 2024-04-19T20:00:00+02:00
20:30 DRŽAVLJANSKA VOJNA: VSAKA VLADAVINA SE KONČA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-04-19T20:30:00+02:00
22:00 Smedja in Smetke / Rogna / Dead Corcoras Kulturni center Mostovna, Solkan 2024-04-19T22:00:00+02:00
22:15 Bahubali: Začetek Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-19T22:15:00+02:00 2024-04-20T00:32:00+02:00
23:00 Publika pres. Valentino Kanzyani Publika Bar Klub, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-19T23:00:00+02:00
00:00 XXlI. Antifa fest - Antifašistični festival AKC Metelkova mesto, Ljubljana 2024-04-20T00:00:00+02:00
en dan NI KINA Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-20T00:00:00+02:00 2024-04-21T00:00:00+02:00
10:00 Cinemini: Letimo, letimo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T10:00:00+02:00 2024-04-20T10:31:00+02:00
10:00 Za petimi gorami Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-04-20T10:00:00+02:00 2024-04-20T11:00:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T11:30:00+02:00 2024-04-20T12:42:00+02:00
13:40 Interesno območje Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T13:40:00+02:00 2024-04-20T15:26:00+02:00
18:00 Tin Vodopivec: Elektro Banana Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-04-20T18:00:00+02:00
18:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-20T18:30:00+02:00 2024-04-20T19:55:00+02:00
19:00 Godalni kvartet kolektiva Carpe artem Minoritska cerkev, Maribor, Maribor 2024-04-20T19:00:00+02:00
19:00 Godalni kvartet kolektiva Carpe artem Minoritska cerkev, Maribor, Maribor 2024-04-20T19:00:00+02:00
19:00 Izganjalci duhov: Ledena grožnja (124', komična fantazijska pustolovščina) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-20T19:00:00+02:00 2024-04-20T21:00:00+02:00
19:30 Big Band RTV Slovenija predstavlja Carmen Bradford Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-20T19:30:00+02:00
19:30 Big Band RTV Slovenija & Carmen Bradford Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-20T19:30:00+02:00 2024-04-20T22:00:00+02:00
19:30 Kidričeva 29c (BIFEST, z angleškimi nadnapisi) Kulturnica LGL, Ljubljana 2024-04-20T19:30:00+02:00
20:00 ZIZ Kabaret: Nagelj si láhko zatlačiš veš kam, ne MC Kotlovnica, Kamnik 2024-04-20T20:00:00+02:00
20:00 The Blues Brothers Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-04-20T20:00:00+02:00 2024-04-20T21:30:00+02:00
20:00 SONICA 2024 | KMRU, NZE NZE, Bridget Ferrill, rouge-ah & Pixel Bambi Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-04-20T20:00:00+02:00 2024-04-20T22:00:00+02:00
20:00 Tin Vodopivec: Elektro Banana Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-04-20T20:00:00+02:00 2024-04-20T21:10:00+02:00
20:00 Nuška Drašček in Jaka Pucihar Osnovna šola dr. Ivana Korošca, Borovnica 2024-04-20T20:00:00+02:00
21:40 Kri moje ljubezni Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T21:40:00+02:00 2024-04-20T23:24:00+02:00
23:00 Anubis x Publika - Osiris II Preparty Publika Bar Klub, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-20T23:00:00+02:00
20:00 Najboljša evropska predstava SNG Nova Gorica, veliki oder, Nova Gorica 2024-04-17T20:00:00+02:00
20:00 Antilopa crkne Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-04-17T20:00:00+02:00 2024-04-17T20:30:00+02:00
19:30 5. koncert Orkestrskega cikla 2023/2024: Komorni orkester Württemberg Heilbronn Narodni dom Maribor, Maribor 2024-04-17T19:30:00+02:00
19:30 Lalita Svete - violina, Lovorka Nemeš Dular - klavir, Nina Prešiček Laznik - klavir, Tomaž Sevšek - orgle, dir. Davorin Mori in Orkester Slovenske filharmonije Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-04-17T19:30:00+02:00
19:30 J.S.Bach: Pasijon po Janezu, Študentski zbor in orkester iz Utrechta Cerkev sv. Jakoba, Gornji trg, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-17T19:30:00+02:00
19:30 Grk Zorba Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-04-17T19:30:00+02:00
19:00 MESTO PRAZNUJE - SLAVNOSTNA AKADEMIJA MESTNE SKUPNOSTI ŠENTJUR Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-04-17T19:00:00+02:00
19:00 Bitka za Holmec Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-04-17T19:00:00+02:00 2024-04-17T22:00:00+02:00
18:30 Dušan Škodič: Triglav je naš (Pogovor o knjigi) Knjižnica Bežigrad, Ljubljana 2024-04-17T18:30:00+02:00
18:00 (P)osebne zgodbe: Žiga X. Gombač (Pogovor z avtorjem) Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-04-17T18:00:00+02:00
18:00 Predavanje dr. Nena Židov: Homeopatije v Sloveniji pred drugo svetovno vojno Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka 2024-04-17T18:00:00+02:00
12:00 Otvoritev Mlada Evropa IV (Young Europe IV) SNG Nova Gorica, Nova Gorica 2024-04-17T12:00:00+02:00
00:00 XXlI. Antifa fest - Antifašistični festival AKC Metelkova mesto, Ljubljana 2024-04-17T00:00:00+02:00
20:15 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-16T20:15:00+02:00 2024-04-16T21:40:00+02:00
20:00 Zločin na Kozjem otoku Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00
20:00 Atwoodovo padalo Slovensko mladinsko gledališče:Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00
20:00 Najboljša evropska predstava SNG Nova Gorica, veliki oder, Nova Gorica 2024-04-16T20:00:00+02:00
20:00 Poznamo začetek, poznamo konec, sredina pa je neznanka Intimni oder, GT22, Maribor 2024-04-16T20:00:00+02:00
20:00 Atwoodovo padalo (Literarni performans) Slovensko mladinsko gledališče, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00
20:00 Don't Cry For Me - Susan Sontag v Sarajevu Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00
20:00 Gruzijski nacionalni balet Sukišvili Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00 2024-04-16T22:00:00+02:00
20:00 Niko Novak + Ibadet Ramadani Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00 2024-04-16T22:00:00+02:00
19:30 Abonma Liffe po Liffu: Nesrečna bitja (Poor Things) Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-04-16T19:30:00+02:00 2024-04-16T22:00:00+02:00
19:30 Grk Zorba Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-04-16T19:30:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-16T19:30:00+02:00
19:00 Jeroen Olyslaegers: Wil (Filmska projekcija in pogovor z avtorjem) Kinodvor, Ljubljana 2024-04-16T19:00:00+02:00
19:00 Napev Odsev in območno Maroltovo srečanje 2024 Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-04-16T19:00:00+02:00
18:00 Pogovori s kritiki: Vzporedni svetovi iz besed in slik Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-04-16T18:00:00+02:00
10:30 Regijsko srečanje otroških gledaliških skupin Gledališče Koper:Mala dvorana, Koper 2024-04-16T10:30:00+02:00
10:00 26. Festival dokumentarnega filma: Duhovnica / Woman of God Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-04-16T10:00:00+02:00
10:00 Duhovnica (Woman of God) Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-04-16T10:00:00+02:00 2024-04-16T11:40:00+02:00
09:00 Neskončni spomin (84', dokumentarni) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-16T09:00:00+02:00 2024-04-16T10:30:00+02:00
en dan PRESTAVI FK NA 16.4. Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-16T00:00:00+02:00 2024-04-17T00:00:00+02:00
00:00 XXlI. Antifa fest - Antifašistični festival AKC Metelkova mesto, Ljubljana 2024-04-16T00:00:00+02:00