10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-03T10:00:00+02:00 2024-05-03T11:12:00+02:00
17:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-03T17:00:00+02:00
17:00 Robotove sanje (102', sinhro, anim., družinski) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-03T17:00:00+02:00 2024-05-03T18:30:00+02:00
19:00 Fant proti vsem (115', akcijski triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-03T19:00:00+02:00 2024-05-03T19:30:00+02:00
19:00 Nosferatu3285 / Gašper Letonja / Muzikačaka Klub Metulj, Bistrica ob Sotli 2024-05-03T19:00:00+02:00
20:00 nosferatu3285 / Gašper Letonja / Muzikačaka Klub Metulj, Bistrica ob Sotli 2024-05-03T20:00:00+02:00
2 dni Brumen, bienale slovenskega oblikovanja Ljubljana 2024-04-23T00:00:00+02:00 2024-05-05T00:00:00+02:00
3 dni Nasmehi, ki odpirajo srca Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana 2024-03-13T00:00:00+01:00 2024-05-05T23:59:59+02:00
11 dni Blažka Križan: Teksture časa Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-12T00:00:00+01:00 2024-05-13T23:59:59+02:00
13 dni Tasja Videmšek: Tekstilni travnik Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-21T00:00:00+01:00 2024-05-15T23:59:09+02:00
2 meseca Kulturnovzgojni program CD za šole Cankarjev dom, Ljubljana 2023-09-01T00:00:00+02:00 2024-06-25T23:59:59+02:00
4 mesece Maria Lassnig: Risbe in slike Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana 2024-02-28T00:00:00+01:00 2024-08-18T23:59:59+02:00
6 mesecev Slovenski festival fantazijske književnosti Fanfest Celje 0001-10-18T00:00:00+01:22 BC 2024-10-21T00:00:00+02:00
10:00 Bolšji sejem rabljenih gramofonskih plošč Klub Channel Zero, Ljubljana 2024-05-04T10:00:00+02:00
10:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-04T10:00:00+02:00
10:00 Krtek Zlatko ali Kakec, ki je padel z neba Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-04T10:00:00+02:00 2024-05-04T10:30:00+02:00
17:00 Kot pes in mačka (', sinhro, ,) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-04T17:00:00+02:00 2024-05-04T18:30:00+02:00
17:00 Nerazdružljivi (90', sinhro., družinski animirani film) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-04T17:00:00+02:00 2024-05-04T18:30:00+02:00
19:00 Fant proti vsem (115', akcijski triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-04T19:00:00+02:00 2024-05-04T19:30:00+02:00
20:00 Roots in the woods festival ‘Jammin in’ v Špitalu Špital za prijatle, Celje, Celje 2024-05-04T20:00:00+02:00
21:00 No Rules / Žuta minuta / Pretty Explosions AGD Gustaf, Maribor, Maribor 2024-05-04T21:00:00+02:00
22:40 Natalja Vorožbit: Slabe ceste V – Kaj misliš, da je blo prej tukaj? Radio Prvi: 2024-05-04T22:40:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-05T11:30:00+02:00 2024-05-05T12:42:00+02:00
17:00 Kung Fu Panda 4 (94', sinhro, animirana akcijska pustolovščina) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-05T17:00:00+02:00 2024-05-05T18:00:00+02:00
17:00 Robotove sanje (102', sinhro, anim., družinski) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-05T17:00:00+02:00 2024-05-05T18:30:00+02:00
19:00 Nezaželeni (105', drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-05T19:00:00+02:00 2024-05-05T20:30:00+02:00
19:00 Izzivalci (131', športna romantična drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-05T19:00:00+02:00 2024-05-05T20:30:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-05T19:30:00+02:00 2024-05-05T20:55:00+02:00
21:50 Kri moje ljubezni Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-05T21:50:00+02:00 2024-05-05T23:34:00+02:00
18:00 Preplesavanja 2024, 1. in 2. del Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-05-06T18:00:00+02:00
19:00 Teci, Maša, teci Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-05-06T19:00:00+02:00
19:00 Jožica Avbelj: Življenjska popotovanja (Pogovor o knjigi) Knjižnica Jožeta Mazovca, Ljubljana 2024-05-06T19:00:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-05-06T19:30:00+02:00
20:00 Za crknt: Afterparti Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-05-06T20:00:00+02:00
20:00 Re_Humanizacija VIII. – Brina Kren in Eva Ostanek CUK Kino Šiška, Ljubljana 2024-05-06T20:00:00+02:00
20:00 Slovenija šteje Slovensko mladinsko gledališče:Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-05-06T20:00:00+02:00
10:00 Kako sta Bibi in Gusti sipala srečo SNG Maribor: Komorni oder, Maribor 2024-05-07T10:00:00+02:00
11:15 Kako sta Bibi in Gusti sipala srečo SNG Maribor: Komorni oder, Maribor 2024-05-07T11:15:00+02:00
18:00 Preplesavanja 2024, 1. in 2. del Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-05-07T18:00:00+02:00
18:00 Dr. Svetlana Slapšak: Onkraj stvarnosti: čudežna bitja Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-05-07T18:00:00+02:00 2024-05-07T20:00:00+02:00
18:00 Diskolektiv: Druge kože Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-05-07T18:00:00+02:00
18:00 Mlada literatura v mestu: dramatika (Pogovor z dramatičarkami) Slovanska Knjižnica, Ljubljana 2024-05-07T18:00:00+02:00
19:00 Pižoni / The Woblers / Društvo mrtvih pesnikov / Zmelkoow / Help! Študentski domovi Rožna dolina, Ljubljana 2024-05-07T19:00:00+02:00
19:00 Orchestre Tout Puissant Marcel Duchamp Gledališče Park, Murska Sobota 2024-05-07T19:00:00+02:00
19:30 5. koncert Komornega cikla 2023/2024: Kvartet Szymanowski, Kevin Spagnolo Narodni dom Maribor, Maribor 2024-05-07T19:30:00+02:00
20:00 Arzenik in stare čipke Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-05-07T20:00:00+02:00
20:00 Matej Krajnc - predstavitev knjige Od Elvisa do Agencij Vetrinjc - BarCoda, Maribor 2024-05-07T20:00:00+02:00
20:00 Sozvočja sveta: Jan Alexander Tomšič & Jan Sever Hostel Celica, Ljubljana 2024-05-07T20:00:00+02:00
19:45 Po isti poti se ne vračaj Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-02T19:45:00+02:00 2024-05-02T21:15:00+02:00
18:00 Državljanska vojna: Vsaka vladavina se konča (109', akcijski film) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-02T18:00:00+02:00 2024-05-02T18:30:00+02:00
14:00 Ko zorijo jagode Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-02T14:00:00+02:00 2024-05-02T15:30:00+02:00
22:00 JazzzklubMezzoforte tradicionalnefreestylekaraoke&jamsession quasijazzstandardsešn Tovarna Rog, Ljubljana 2024-05-01T22:00:00+02:00 2024-05-02T02:00:00+02:00
21:00 Moonstone / Goragorja Mladinski klub Nade Žagar (MKNŽ), Ilirska Bistrica 2024-05-01T21:00:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-01T19:30:00+02:00 2024-05-01T20:55:00+02:00
20:00 DRŽAVLJANSKA VOJNA: VSAKA VLADAVINA SE KONČA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-04-30T20:00:00+02:00
17:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-30T17:00:00+02:00 2024-04-30T18:19:00+02:00
10:00 MIRACULOUS PIKAPOLONA & ČRNI MAČEK: FILM + delavnica Tomčeva dvorana, Domžale 2024-04-30T10:00:00+02:00
10:00 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-30T10:00:00+02:00 2024-04-30T11:15:00+02:00
20:00 John Zorn New Masada Quartet Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-04-29T20:00:00+02:00
10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-29T10:00:00+02:00 2024-04-29T11:12:00+02:00
21:20 Kri moje ljubezni Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-28T21:20:00+02:00 2024-04-28T23:04:00+02:00
19:00 Lunana: jak v razredu Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-28T19:00:00+02:00 2024-04-28T20:49:00+02:00
19:00 Izganjalci duhov: Ledena grožnja (115', komična fantazijska pustolovščina) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-28T19:00:00+02:00 2024-04-28T19:30:00+02:00
17:45 DRŽAVLJANSKA VOJNA: VSAKA VLADAVINA SE KONČA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-04-28T17:45:00+02:00
17:00 Noetova barka: Glasbena pustolovščina (84', sinhro, animiran pustolovski glasbeni,) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-28T17:00:00+02:00 2024-04-28T18:30:00+02:00
17:00 Lumière in drugi - epizoda Dunaj / Grad Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-04-28T17:00:00+02:00
17:00 Dunja in Princesa iz Alepa (', sinhro., anim. družinski) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-28T17:00:00+02:00 2024-04-28T18:30:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-28T11:30:00+02:00 2024-04-28T12:42:00+02:00
08:05 Maša Ogrizek (prir. Klemen Markovčič): Gospa s klobukom IV Radio Prvi: 2024-04-28T08:05:00+02:00
20:00 Tam Tam Warm Up: Lelee / Nemanja / Igralom Menza pri koritu, Ljubljana 2024-04-27T20:00:00+02:00
20:00 Apocalyptic Resonance Metal Night: Kalah / Inmate / Zaria AGD Gustaf, Maribor, Maribor 2024-04-27T20:00:00+02:00
19:40 Okl's Fruitloops / HellMetAll /Sovrag / Beyond The Styx Swenak klub Idrija, Idrija 2024-04-27T19:40:00+02:00
19:30 Kaskader (126', akcijska komična drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-27T19:30:00+02:00 2024-04-27T21:30:00+02:00
17:00 Back to Black (122', biografska glasbena drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-27T17:00:00+02:00 2024-04-27T18:30:00+02:00
17:00 Izzivalci (90', športna romantična drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-27T17:00:00+02:00 2024-04-27T18:30:00+02:00
17:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-27T17:00:00+02:00 2024-04-27T18:12:00+02:00
11:00 Grajska matineja: vodeni ogled Loškega muzeja in kava v Grajski kavarni Škofja Loka Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka 2024-04-27T11:00:00+02:00
10:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-27T10:00:00+02:00