08:05 Maša Ogrizek (prir. Klemen Markovčič): Gospa s klobukom IV Radio Prvi: 2024-04-28T08:05:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-28T11:30:00+02:00 2024-04-28T12:42:00+02:00
17:00 Lumière in drugi - epizoda Dunaj / Grad Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-04-28T17:00:00+02:00
17:00 Noetova barka: Glasbena pustolovščina (84', sinhro, animiran pustolovski glasbeni,) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-28T17:00:00+02:00 2024-04-28T18:30:00+02:00
17:00 Dunja in Princesa iz Alepa (', sinhro., anim. družinski) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-28T17:00:00+02:00 2024-04-28T18:30:00+02:00
17:45 DRŽAVLJANSKA VOJNA: VSAKA VLADAVINA SE KONČA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-04-28T17:45:00+02:00
19:00 Lunana: jak v razredu Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-28T19:00:00+02:00 2024-04-28T20:49:00+02:00
19:00 Izganjalci duhov: Ledena grožnja (115', komična fantazijska pustolovščina) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-28T19:00:00+02:00 2024-04-28T19:30:00+02:00
21:20 Kri moje ljubezni Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-28T21:20:00+02:00 2024-04-28T23:04:00+02:00
3 dni U3 - trienale sodobne slovenske umetnosti Ljubljana 2024-01-01T00:00:00+01:00 2024-05-01T00:00:00+02:00
7 dni Brumen, bienale slovenskega oblikovanja Ljubljana 2024-04-23T00:00:00+02:00 2024-05-05T00:00:00+02:00
8 dni Nasmehi, ki odpirajo srca Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana 2024-03-13T00:00:00+01:00 2024-05-05T23:59:59+02:00
16 dni Blažka Križan: Teksture časa Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-12T00:00:00+01:00 2024-05-13T23:59:59+02:00
18 dni Tasja Videmšek: Tekstilni travnik Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-21T00:00:00+01:00 2024-05-15T23:59:09+02:00
2 meseca Kulturnovzgojni program CD za šole Cankarjev dom, Ljubljana 2023-09-01T00:00:00+02:00 2024-06-25T23:59:59+02:00
4 mesece Maria Lassnig: Risbe in slike Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana 2024-02-28T00:00:00+01:00 2024-08-18T23:59:59+02:00
6 mesecev Slovenski festival fantazijske književnosti Fanfest Celje 0001-10-18T00:00:00+01:22 BC 2024-10-21T00:00:00+02:00
10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-29T10:00:00+02:00 2024-04-29T11:12:00+02:00
20:00 John Zorn New Masada Quartet Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-04-29T20:00:00+02:00
10:00 MIRACULOUS PIKAPOLONA & ČRNI MAČEK: FILM + delavnica Tomčeva dvorana, Domžale 2024-04-30T10:00:00+02:00
10:00 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-30T10:00:00+02:00 2024-04-30T11:15:00+02:00
17:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-30T17:00:00+02:00 2024-04-30T18:19:00+02:00
20:00 DRŽAVLJANSKA VOJNA: VSAKA VLADAVINA SE KONČA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-04-30T20:00:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-01T19:30:00+02:00 2024-05-01T20:55:00+02:00
14:00 Ko zorijo jagode Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-02T14:00:00+02:00 2024-05-02T15:30:00+02:00
18:00 Državljanska vojna: Vsaka vladavina se konča (109', akcijski film) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-02T18:00:00+02:00 2024-05-02T18:30:00+02:00
19:45 Po isti poti se ne vračaj Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-02T19:45:00+02:00 2024-05-02T21:15:00+02:00
10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-03T10:00:00+02:00 2024-05-03T11:12:00+02:00
17:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-03T17:00:00+02:00
17:00 Robotove sanje (102', sinhro, anim., družinski) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-03T17:00:00+02:00 2024-05-03T18:30:00+02:00
19:00 Nosferatu3285 / Gašper Letonja / Muzikačaka Klub Metulj, Bistrica ob Sotli 2024-05-03T19:00:00+02:00
19:00 Fant proti vsem (115', akcijski triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-03T19:00:00+02:00 2024-05-03T19:30:00+02:00
20:00 nosferatu3285 / Gašper Letonja / Muzikačaka Klub Metulj, Bistrica ob Sotli 2024-05-03T20:00:00+02:00
10:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-04T10:00:00+02:00
17:00 Kot pes in mačka (', sinhro, ,) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-04T17:00:00+02:00 2024-05-04T18:30:00+02:00
17:00 Nerazdružljivi (90', sinhro., družinski animirani film) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-04T17:00:00+02:00 2024-05-04T18:30:00+02:00
19:00 Fant proti vsem (115', akcijski triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-04T19:00:00+02:00 2024-05-04T19:30:00+02:00
20:00 Tam Tam Warm Up: Lelee / Nemanja / Igralom Menza pri koritu, Ljubljana 2024-04-27T20:00:00+02:00
20:00 Apocalyptic Resonance Metal Night: Kalah / Inmate / Zaria AGD Gustaf, Maribor, Maribor 2024-04-27T20:00:00+02:00
19:40 Okl's Fruitloops / HellMetAll /Sovrag / Beyond The Styx Swenak klub Idrija, Idrija 2024-04-27T19:40:00+02:00
19:30 Kaskader (126', akcijska komična drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-27T19:30:00+02:00 2024-04-27T21:30:00+02:00
17:00 Izzivalci (90', športna romantična drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-27T17:00:00+02:00 2024-04-27T18:30:00+02:00
17:00 Back to Black (122', biografska glasbena drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-27T17:00:00+02:00 2024-04-27T18:30:00+02:00
17:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-27T17:00:00+02:00 2024-04-27T18:12:00+02:00
11:00 Grajska matineja: vodeni ogled Loškega muzeja in kava v Grajski kavarni Škofja Loka Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka 2024-04-27T11:00:00+02:00
10:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-27T10:00:00+02:00
23:00 Lara Lens presents: Freshly Squeezed Klub Monokel, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-26T23:00:00+02:00
20:15 DRŽAVLJANSKA VOJNA: VSAKA VLADAVINA SE KONČA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-04-26T20:15:00+02:00
20:00 Alica: nekaj solilogov o neznosnosti časa SNG Drama - Mala drama, Ljubljana 2024-04-26T20:00:00+02:00
20:00 25 let R.A.F.A.L.a: Sranje / Wasserdicht / Vivere Merda / Human Host Body / Disaffect / Krlja Klub Gromka, Ljubljana 2024-04-26T20:00:00+02:00
19:30 Arzenik in stare čipke Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-26T19:30:00+02:00
19:30 Vokalno-instrumentalni program 4: Za poduhovljene Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-04-26T19:30:00+02:00 2024-04-26T21:00:00+02:00
19:30 Brezgrešna (89', grozljivka) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-26T19:30:00+02:00 2024-04-26T21:00:00+02:00
19:00 Šentjurjeva revija odraslih pevskih zborov Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-04-26T19:00:00+02:00
18:15 Kri moje ljubezni Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-26T18:15:00+02:00 2024-04-26T19:59:00+02:00
18:00 ŠILA ekshibicija Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-04-26T18:00:00+02:00 2024-04-26T19:30:00+02:00
17:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-26T17:00:00+02:00
17:00 Kaskader (126', akcijska komična drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-26T17:00:00+02:00 2024-04-26T18:30:00+02:00
22:00 JazzzklubMezzoforte tradicionalnefreestylekaraoke&jamsession CEOIIII Tovarna Rog, Ljubljana 2024-04-25T22:00:00+02:00
20:00 Alica: nekaj solilogov o neznosnosti časa SNG Drama - Mala drama, Ljubljana 2024-04-25T20:00:00+02:00
20:00 Nataša Živković: Artikel Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana 2024-04-25T20:00:00+02:00
20:00 Tehnoburleska Tatovi podob Slovensko mladinsko gledališče:Spodnja dvorana, Ljubljana 2024-04-25T20:00:00+02:00
19:30 4. Koncert simfoničnega cikla SNG Maribor: Dvorana Ondine Otta Klasinc..., Maribor 2024-04-25T19:30:00+02:00
19:30 4. koncert Simfoničnega cikla Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-04-25T19:30:00+02:00
19:00 Forum Verborum #11 (Literarno srečanje) Center za poezijo Tomaža Šalamuna, Ljubljana 2024-04-25T19:00:00+02:00
18:00 Zbudi me (85', drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-25T18:00:00+02:00 2024-04-25T19:30:00+02:00
18:00 Boglárka Börcsök & Andreas Bolm- SPREJETI STARANJE Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-04-25T18:00:00+02:00
18:00 Teci, Maša, teci Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-04-25T18:00:00+02:00
18:00 Javna vodenja po razstavi Maria Lassnig: Risbe in slike Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana 2024-04-25T18:00:00+02:00 2024-04-25T19:00:00+02:00
18:00 Pošast (126', drama, triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-25T18:00:00+02:00 2024-04-25T19:30:00+02:00
en dan ? še eno projekcijo odvisno od pogovora Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-25T00:00:00+02:00 2024-04-26T00:00:00+02:00
00:00 Dejan Vunjak in Brendijeve barabe Kulturni center Rogaška Slatina, Rogaška Slatina 2024-04-25T00:00:00+02:00
en dan NI KINA Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-25T00:00:00+02:00 2024-04-26T00:00:00+02:00